Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby/Line Leader

referenční číslo: 41999 | aktuálnost: 01.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilního teamu s přátelskou atmosférou hledáme kolegu na pozici operátor výroby – line leader.
Obsluha laserové svařovací linky, a to od vstupu materiálu až po výstup a balení. Samostatná činnost, a to jak v nastavení linky, obsluhy během výroby, tak i v monitorování případných poruch a abnormalit. Odpovědnost za plnění stanovených cílů linky v požadované kvalitě. Provádění základních servisních oprav a odstraňování abnormalit. Spolupráce na neustálém zlepšování výrobního procesu a výrobního zařízení. Podílení se na zavedení nových technologií do výrobního procesu.

Požadujeme

Minimálně SOU s výučním listem. Je na vás spoleh a umíte pracovat samostatně. Máte praxi ve výrobě nebo obsluze poloautomatických strojů, pak máte velkou výhodu. Máte logické uvažování a matematickou gramotnost. Jste schopni dodržovat předepsané pracovní postupy. Jste ochotni pracovat na směny

Nabízíme

Základní mzdu dle zkušeností - cca 27 000,- Měsíční odměny až 20 %. Moderní pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí. Zaškolení na výrobní linku. Náborový příspěvek 40 000 Kč (vyplacený postupně v průběhu dvou let). Možnost profesního růstu. Stravenky 105 Kč za směnu. Věrnostní bonus až 12 000 Kč ročně. Vánoční bonus 6 000 Kč. Šeky za bezpečnou práci až 4 500 Kč ročně. Příspěvek na penzijní pojištění až 1 000 Kč ročně.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity