Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby - Impregnace

referenční číslo: 43675 | aktuálnost: 18.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kolegy na pozici – dělník v elektrovýrobě na pracovišti Impregnace
- obsluha impregnačních pecí a jiné činnosti v elektrovýrobě - kontrola kvality výrobků - pohovory jsou formou prohlídky provozu

Požadujeme

- zkušenost s prací ve výrobě
- odolnost vůči teplu a fyzické zátěži
- ochota pracovat na směny - krátký/dlouhý týden (12h), nebo 3 směnný provoz (8h)

Nabízíme

- mzda 168 až 202Kč/hod, ke které patří příplatky za odpolední směnu 8 Kč a noční 24 Kč – mzda se po zaučení navyšuje (doba závisí pouze na vaší šikovnosti) - každý měsíc prémie až 20% - možnost využívat zvýhodněného stravování – 47Kč na oběd přímo ve firmě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba