Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby - Hostomice

referenční číslo: 43493 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní firmy hledáme šikovné a spolehlivé operátory výroby.
Montážní práce - kompletní montáž filtračních jednotek v 2-směnném provozu Příprava jednotlivých dílů z nerezové oceli (možno i hliník) Kompletní čištění – suché i za mokra, chemie Balení filtračních jednotek Další drobné montážní činnosti jako např. montáž těsnící pásky, montáž nýtovacích matek, šroubů atd. Dodržování pracovních postupů s výsledkem dodržení max. kvality jednotlivých výrobků

Požadujeme

Hledáme: Spolehlivého, samostatného a manuálně zručného kolegu (kolegyni) s aktivním přístupem a pozitivním myšlením. Člověka s ukončeným vzděláním nejlépe technického směru a s praxí ve výrobní firmě (ale není podmínkou) Pečlivého a zodpovědného člověka se schopností práce v týmu

Nabízíme

26 dní dovolené, roční bonus až 50% z hrubé měsíční mzdy, měsíční prémie a další benefity, např. příspěvek na stravování, dopravu a Penzijní fond Nad rámec zákoníku práce: Příplatek za práci v sobotu a v neděli: 25% z průměrného hodinového výdělku Bonusy za loajalitu a kulatá výročí narozenin Motivující finanční ohodnocení Zázemí silné mezinárodní společnosti Moderní, čisté a příjemné pracovní prostředí Stabilní práci v prosperující a rozšiřující se společnosti Kvalitní zaškolení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Michaela Pavlíčková
+420 703 865 349