Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby Hodonín-Pánov

referenční číslo: 54461 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se k našemu týmu a staňte se klíčovou součástí našeho rostoucího podniku. Nabízíme atraktivní pozici operátora výroby, který se bude podílet na výrobě stínicí techniky. Naše firma je na prahu spuštění nových projektů, a proto hledáme posily do třísměnného provozu (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
Práce v čistém a přátelském prostředí Obsluha strojů a zařízení Práce na 3 směny

Požadujeme

Ochotu pracovat ve třísměnným provozu Praxe je výhodou, ale ne nutností Spolehlivost, zručnost

Nabízíme

Atraktivní mzda Příplatky za noční směny 25 dní dovolené Dotovaná strava s výběrem z 5 jídel (cena jídla 46 Kč) 13. plat Venkovní posezení v příjemném prostředí a relax zóna uvnitř Poukázky Flexi Pass Doprava firemním autobusem z odpolední směny a na noční směnu z Hodonína zdarma Dárek k pracovním a osobním jubileím Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Viktoriya Borshchevska
+420 731 634 083