Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby ve ŠKODA AUTO: vydělejte si od 40 000 Kč!

referenční číslo: 54430 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Podílejte se na výrobě automobilů české značky ŠKODA AUTO. Právě hledáme nové kolegy do výroby v Mladé Boleslavi.
Budete pracovat na montáži a kompletaci výrobků v moderní výrobní hale ve třísměnném provozu.

Požadujeme

Předchozí zkušenosti ve výrobě nejsou třeba, vše vás naučíme!

Nabízíme

Vyděláte si v základní mzdě od 36 000 Kč měsíčně, ke mzdě navíc můžete získat řadu bonusů a benefitů, například: týmový příplatek až 1 500 Kč/měs. příplatek za práci v taktu 1 200 Kč/měs. po 6 měsících osobní ohodnocení - v průměru 3 000 Kč/měs. vánoční a dubnový bonus - každý až 10 000 Kč příplatky za odpolední a noční směny příspěvek na ubytování dotované stravování přímo v areálu týden dovolené navíc smlouvu rovnou na hlavní pracovní poměr a další!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba