Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor ve výrobě cereálií - směny krátky a dlouhý týden

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28464780757 | aktuálnost: 29.04.2024

SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

Upřesňující informace

KKO: Janoštíková Petra, tel.: 734 236 622 e-mail: personalni@semix.cz.

Vyhovuje Vám pracovat v 12ti hodinových směnách? Nabízíme Vám práci ve stabilním zaměstnání v potravinářském oboru.

POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- spolehlivost
- pečlivost
- dobrý zdravotní stav

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha strojů na zpracování cereálií a máku, příprava na provoz, čištění
- dodržování pokynů dle norem HACCP a IFS
- manipulace s těžšími břemeny - práce vhodná pro muže

NABÍZÍME:
- práci ve stabilní české potravinářské společnosti
- plný pracovní úvazek
- ohodnocení 25.000 - 33.000 Kč hrubé mzdy/měsíc podle pracovních výkonů a stupně zaučení
- měsíční odměny, příplatky za noční směnu
- příjemný pracovní kolektiv
- práci ve 12-ti hodinových směnách, pracovní doba na denní směně od 5.45 do 17.45 a na noční směně od 17.45 do 5.45 hod, krátký a dlouhý týden, střídání denní a noční směny - 14 dní denní směna, 14 dní noční směna
- dotované OBĚDY, stravenky, nealko na směně ZDARMA
- roční věrnostní příspěvky
- odměny za jubilea a odpracované roky
- 25 dní dovolené
- zaměstnanecký prodej

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rybníčky 338, Otice, 74781

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity