Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor ve výrobě

referenční číslo: 53436 | aktuálnost: 30.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

- přímá podřízenost Team Leadrovi/Předákovi linky
- montáž výrobků na svěřeném úseku výrobní linky dle výrobní dokumentace
- vizuální kontrola výrobků
- balení
- spolupráce se zásobováním

Požadujeme

- ochota pracovat ve směnném provozu v sériové výrobě - aktuálně 3směnný provoz
- manuální zručnost - práce může být i titěrnější
- schopnost pracovat po zaučení samostatně
- dodržování pracovních postupů a standardů
- ochota a schopnost se učit novým věcem
- pečlivost, smysl pro detail

Nabízíme

- moderní a čisté pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí
- motivující mzdové ohodnocení
- příspěvek na dopravu ve výši 2000,- Kč/měsíčně
- půlroční bonusy
- příspěvek na stravování formou stravenek nebo dotované jídlo
- příspěvek na penzijní připojištění
- dovolená 5 týdnů
- odměna za doporučení nového zaměstnance
- možnost profesního rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba