Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor údržby (30 - 45 000 Kč)

referenční číslo: 57491 | aktuálnost: 16.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vášeň pro techniku? Připojte se k našemu týmu a naučte se seřizovat a provádět menší opravy na výrobních strojích!

Náplň práce

  • Zajišťujte údržbu strojů, seřízení a obsluhu strojů
  • Doplňujte součástkové komponenty s vysokou mírou samostatnosti a přímou odpovědností za výrobní proces.
  • Spolupracujte úzce s dalšími odděleními, včetně kvality, logistiky a údržby, abyste zajistili hladký průběh výroby.
  • Sledujte a zaznamenávejte svůj vlastní výrobní proces.

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • Alespoň minimální praxe se seřízením strojů
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní připojištění, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Zvýhodněné volání
  • Firemní akce a další benefity
  • Vzdělávací kurzy a školení, protože u nás nestojíte na jednom místě

Místo výkonu práce: Hustopeče, okres Břeclav

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Automobilový průmysl