Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor/ Seřizovač CNC strojů

referenční číslo: 54243 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Na čem budeš pracovat?
Budeš provádět seřízení CNC stroje dle výkresové dokumentace a technologického postupu. Hotové výrobky budeš kontrolovat a měřit dle kontrolních postupů. Jakého kolegu hledáme?
Máš SOU vzdělání strojírenského směru
Orientuješ se ve čtení výkresové dokumentace
Jsi ochotný učit se novým věcem
Jsi samostatný, pečlivý a zodpovědný Na oplátku Ti nabízíme
Nabízíme stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění ve výrobní společnosti.
Finanční ohodnocení dle praxe a kvalit uchazeče.
Přátelský kolektiv.
Benefity (4 týdnů dovolené,1 týden osobního volna, příspěvek na pojištění, příspěvek na stravování a další)
Nastup možný ihned
Seřízení CNC stroje dle výkresové dokumentace a technologického postupu Obsluha CNC stroje Kontrola a měření hotového výrobku

Požadujeme

Vzdělání strojírenského směru Praxe na CNC strojích Čtení výkresové dokumentace Pečliovost

Nabízíme

4 týdny dovolené 1 týden osobní volno Příspěvek na pojištění Příspěvek na stravování Stravenkový paušál Směnný provoz
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl