Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor sádrovny - výměnář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29333880775 | aktuálnost: 23.05.2024

Ideal Standard s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- Výměnář: instalace sádrových forem, údržba vozíků a přípravků pro sádrové formy.
Pracovní doba:
- Výměnář: krátký / dlouhý týden 9,5 hod. / 11,5 hod.
Požadujeme:
- Chuť se učit nové věci
- Samostatnost, zručnost
- Velmi dobrou fyzickou kondici
Nabízíme:
- Nástupní mzda s příplatky cca 32 000 Kč
- Po zkušební době měsíční prémie až 15 % ze základní mzdy
- 13. plat ve výši 1 tarifního výdělku, týden dovolené navíc, sick days
- Náborový příspěvek až 10 000 Kč po roce zaměstnání
- Definovaný plán rozvoje k dosažení mzdového postupu
- Bohatý sociální program - osobní účet Pluxee, příspěvky na penzijní spoření, příspěvky na dětskou rekreaci, rehabilitační program, příspěvky na závodní stravování, odměny za pracovní výročí a jiné

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zemská 623/43, Teplice, 41501

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity