Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor osazovací linky

referenční číslo: 45646 | aktuálnost: 01.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho ryze českého klienta, který se zabývá vývojem a výrobou systémů elektronické ochrany zboží hledáme operátora osazovací linky. Máte vzdělání v oboru elektro nebo celkově je pro vás odvětví elektrotechniky zajímavé a máte jej jako koníček? Tak by vás tato nabídka mohla zajímat! Nástup je rovnou do kmene firmy!
doplňování materiálu do osazovacích automatů přestavování osazovací linky pro různé výrobky provádění mezioperačních kontrol během osazování plošných spojů jedná se o práci na ranní směny s volnými víkendy

Požadujeme

elektrotechnické vzdělání je výhodou výhodou je znalost elektronických součástek (THT i SMD) samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

Mzda 30.000 - 40.000 Kč + zákonné příplatky Stravenky 100Kč (po zkušební době) Bonus za osobní ohodnocení 1.000 - 3.000 Kč Čtvrtletní prémie 1.000 - 5.000 Kč Vánoční bonus 1.000 - 9.000 Kč 25 dnů dovolené (po odpracování 1 roku) Posilovna v místě firmy Práce na ranní směny Volné víkendy Práce na HPP Nástup rovnou do kmene
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, IT - vývoj aplikací a systémů, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba