Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor/operátorka výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 24730020797 | aktuálnost: 27.04.2024

BMK Czech Technologies s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: obsluha zařízení na pracovišti osazování výrobku, pájení součástek, obsluha testovacích zařízení, kontrola výrobku dle technické dokumentace, kontrola kvality výrobku.
Požadavky: zkušenosti s montáží v elektrotechnice podmínkou, manuální zručnost, dobrý zrak, časová flexibilita, schopnost a ochota se učit.
Zaměstnanecké výhody - 25 dní dovolené, příspěvek na stravování: stravenky v hodnotě 150 Kč/den
V případě zájmu se hlásit e-mailem

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 21 000 - 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Eduarda Proppera 694, Krupka, 41742

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, Cizince