Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor/operátorka svářecího robota

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28530440736 | aktuálnost: 27.04.2024

MEVA a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce:
" obsluha CNC svářecího robota
" zakládání dílů, přípravků
" konečná úprava svařence
" základní ošetření a údržba svařovacích robotů
Požadujeme:
" spolehlivost, ochotu se učit
" výhodou je zkušenost se svářením
" dvousměnný provoz
Nabízíme:
Zajímavou práci s motivujícím ohodnocením + další měsíční odměny dle firemních kritérií, roční benefity, stravenky, sick days, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích. Poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně, zajišťujeme stravování na pracovišti.
Výši mzdy ovlivní délka praxe a zkušenosti v oboru. Po zapracování je předpokladem změna pracovního poměru na dobu neurčitou.
Způsob prvního kontaktu:
- osobně Na Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem
- e-mailem
- telefonicky od 7.00-15.00 hod.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Chelčického 1228, Roudnice nad Labem, 41301

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy

MEVA a.s.