Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor ohraňovacího lisu (27-35.000 KČ)

referenční číslo: 53305 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s řídícími programy a obsluhou ohraňovacího lisu? Spolehlivost a zodpovědnost je vaše silná stránka? V tom případě hledáme Vás! Zašlete mi svůj životopis!

Připojte se k dynamickému týmu na pozici:

OPERÁTOR OHRAŇOVACÍHO LISU (27-35.000 KČ)

Náplň práce

  • Obsluha ohraňovacího lisu
  • Zodpovědnost za manipulaci s materiálem
  • Obsluha jeřábu

Požadujeme

  • SOU v příslušném oboru
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Praxi na ohraňovacím lisu, nebo obdobné pozici
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • Ochotu práce ve třísměnném provoze

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Lokalitu: okres Plzeň

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba