Typ nabídky

Operátor | nástupní mzda 35 000 Kč

referenční číslo: 53145 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Práce přímo do kmene společnosti. Hledáme manuálně šikovné a fyzicky zdatné operátory, kteří chtějí pracovat v menší rodinné společnosti se vstřícným vedením a neustále se zvyšující mzdou. Práci nabízíme přímo do kmene. Pozice vhodná pouze pro muže z důvodu překročení přípustné hmotnosti břemene. Lokalita: Nýřany
Nástupní mzda: 35 000,- + příplatky
3 směny - ranní/odpolední/noční
obsluha stroje vizuální kontrola manuální činnost - fyzicky náročnější práce

Požadujeme

ochota pracovat ve 3 směnném provozu spolehlivost, samostatnost, loajálnost schopnost se učit novým věcem vlastní automobil je vzhledem k lokalitě firmy nutný (pokud jste přímo z Nýřan, automobil nepotřebujete)

Nabízíme

nástupní mzdu 35 000 Kč + příplatky úžasné vedení podniku a rodinné zázemí každoroční navyšování platu (dle výkonu zaměstnance) náborový příspěvek v hodnotě 10 000,- 2x do roka navyšování mezd dle inflace 24 dní dovolené + 5 dní dovolené navíc, když po dobu jednoho roku neomarodíte stravenkový paušál příspěvek na penzijní pojištění – 3% z ročního platu roční bonus dle výkonu zaměstnance benefit karta příspěvek na dopravu (dle lokace, nad 20km 2 500kč) káva, čaj, voda z automatu zdarma ovocné dny každý týden
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba