Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor na denní/noční směnu s dovolenou navíc

referenční číslo: 53063 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do malého kolektivu hledáme spolehlivého člověka na obsluhu stroje na hlavní pracovní poměr. Jedná se o jednoduchou práci v pohodovém prostředí malé firmy v Plzni na Borských polích.
obsluha svařovacího stroje vložíte materiál do stroje, stroj udělá sváry a vy výrobek zkontrolujete třídění součástek čisté a pohodové pracovní prostředí

Požadujeme

spolehlivost a dobrá pracovní morálka dobrý zrak

Nabízíme

150 Kč/hod. +12 Kč/hod. docházkový bonus +12 Kč/hod. výkonnostní bonus postupné navyšování mzdy po zaškolení stravenka ve výši 150 Kč za 6 odprac. hodin 25 dní dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 150 - 174 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba