Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor montáže: 32 000 Kč + bonusy už od 1. měsíce

referenční číslo: 52893 | aktuálnost: 03.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Získejte stabilní práci i bez zkušeností. Vše vás naučíme a můžete přestoupit do kmene! Bonusy ke mzdě už od 1. měsíce.
Práce ve výrobě automobilů: montáž nárazníků, vykládka/nakládka kamionů, zaskladňování, skládání kol a disků na pás jednoduchá montáž a kompletace dílů, kontrola kvality Pracujeme ve třísměnném provozu. Místo pracoviště je průmyslová zóna Kolín – Ovčáry, možnost hrazeného ubytování.

Požadujeme

Stačí vám šikovné ruce – vše ostatní vás naučíme.
Podmínkou je čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

Získáte základní mzdu 32 000 Kč měsíčně a navíc spoustu výhod: až 8 000 Kč měsíčně bonus - již od 1.měsíce příspěvek na stravné – stravenkový paušál týden dovolené navíc hrazené ubytování možnost převodu do kmenového stavu společnosti nástup dle domluvy – s možností ihned V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro více informací.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 37 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl