Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor montáže (25.000 - 28.000) | jedna směna

referenční číslo: 55896 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme pečlivého pracovníka pro pozici OPERÁTOR MONTÁŽE! Pokud jste vyučen v technickém nebo strojním oboru a máte dobrou znalost čtení výkresové dokumentace, jste ideálním kandidátem pro naši pracovní pozici! Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a přispět k naší výrobní kvalitě, neváhejte nám poslat svůj životopis! Těšíme se na spolupráci s vámi!

Náplň práce

  • Skládání paketů podle výkresové dokumentace
  • Používání a údržba ručního nářadí
  • Řezání a broušení materiálu

Požadujeme

  • Minimálně výuční list - strojní nebo technický obor
  • Dobrá znalost orientace ve výkresové dokumentaci
  • Šikovnost, preciznost
  • Spolehlivý a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • Práci na jednu směnu a volné víkendy!
  • Stabilní zaměstnání
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na dopravu a penzijní připojištění
  • Firemní akce

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Automobilový průmysl