Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor – mechanik na 12tky (30. – 34.000 Kč)

referenční číslo: 54882 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste čerstvý absolvent technického/strojírenského oboru? Nebo máte za sebou nějaký ten pátek ve výrobě a hledáte novou práci? Pokud se nebojíte jednoduché obsluhy strojů, můžete pracovat v nepřetržitém provoze (na 12tky), tak se mi ozvěte.
Automotive firma hledá do výroby posily na pozici OPERÁTOR - MECHANIK!

Náplň práce

  • Práce se stroji – jejich obsluha a pravidelná údržba
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Vkládání komponentů do strojů
  • Práce dle příkazů nadřízeného
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • Min SOU technický/strojírenský obor
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Vhodné pro absolventy
  • Ochota pracovat na 12tky – krátký dlouhý týden
  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Nabízíme

  • Mzda dle dosavadních zkušeností od 30.000 Kč + příplatky a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní systém
  • Pravidelné bonusy a prémie
  • Příspěvky na penzijko, stravenky a další
  • Jazykové i odborné školení
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce – Pardubice

Mzda: 30 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl