Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor logistiky, mzda 33.000-40.000 kč/měs., ubytování zdarma

referenční číslo: 54424 | aktuálnost: 23.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro jednu nejznámější značku na poli zemních přijmeme do oddělení logistiky operátory, kteří budou zaskladňovat a vyskladňovat materiál pro výrobu. Jaká bude Vaše hlavní náplň práce? - práce se čtečkou a scanerem - příprava materiálu pro výrobu Lokalita: Dobříš Směnnost: 2 směny Pohovor každé úterý od 8:30 hod na Dobříši, nástup možný druhý den - ve středu :-)

Požadujeme

- spolehlivost
- 100% docházka

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda 33.000 - 40.000 Kč 5 týdnů dovolené – celozávodní dovolená v létě a o Vánocích příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % hrubé mzdy závodní stravování – 6 druhů jídel, hotovka za 22 Kč a polévka za 8 Kč stravenková karta - príspěvek 70 Kč/den firemní akce firemní prádelna pro pracovní oblečení příplatek za odpolední směnu 12 Kč/h každoroční navyšování mezd měsíční odměny 0-4000 Kč a další skvělé benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika