Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor lisu Ostrava – až 25 000 Kč, stravenky

referenční číslo: 5997bb77babecf7108449cbe | aktuálnost: 07.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Mezinárodní společnost a světový výrobce komponentů pro jízdní kola rozšiřuje svůj tým a pro pobočku lisování za studena v Ostravě - Kunčicích heldá kandidáta na pozici Operátora.

STRAVENKY!
BONUSY!
MOTIVUJÍCÍ FINANCE!
STABILNÍ ZÁZEMÍ POHODOVÉ FIRMY!

Co Vás čeká?

Nabízíme

• Motivující finanční ohodnocení 19 000-25 000 Kč (základní mzda 17 000 + docházkový bonus 2 000 + osobní ohodnocení až 2 000 + příplatky),
• Pozici vhodnou pro absolventy technicky zaměřených oborů (zámečník, mechanik apod.),
• Práce ve 3směnném nebo nepřetržitém provoze
• Stravenky v hodnotě 50-100 Kč/směna (plně hrazené zaměstnavatelem)
• 5 týdnů dovolené
• Stabilní zaměstnání na HPP

Co budete dělat?

• Obsluha mechanického výstředníkového lisu,
• Kontrola kvality,
• Práce s VZV – nakládka a vykládka materiálů

Požadujeme

• Vyučení v technickém oboru (zámečník, mechanik, seřizovač apod.)
• Spolehlivost, zodpovědnost
• Výborný zdravotní stav, fyzická náročnost práce!
• Zkušenost z výrobní společnosti výhodou

KONTAKT:
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis na email: tereza.navrkalova@adecco.com.

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
Tel.: 734 444 904

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní