Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor/kontrolor výroby. Mzda 32 000 - 40 000,-

referenční číslo: 53578 | aktuálnost: 30.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Budete obsluhovat plně automatizovaný stroj, montovat a kontrolovat výrobky na svěřeném oddělení, balit již hotové výrobky a také budete komunikovat s ostatními odděleními.

Požadujeme

ochotu pracovat ve směnném provozu ( 8 hodinové nebo 12 hodinové směny ) čistý trestní rejstřík podmínkou samostatnost, spolehlivost, pečlivost a ochota dále se vzdělávat zkušenosti na obdobné pozici dobrý zrak ( brýle nevadí )

Nabízíme

nástupní mzda + bonusy ( docházkový bonus a výkonnostní bonus ) příspěvek na dopravu 2 000,- stravenky v hodnotě 180Kč/240Kč – dle směnnosti půlroční bonusy příspěvek na penzijní pojištění moderní a čisté pracovní prostředí týden dovolené navíc možnost profesního rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba