Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka výroby – noční směna

referenční číslo: 53152 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pokud hledáte jednoduchou manuální práci, pak jste tu správně. Firma, která je již dlouholetým dodavatelem počítačů, notebooků a telefonů otevírá příležitosti pro nové pracovníky. Pokud máte chuť učit se nové věci, jste manuálně zruční a trpělivý, určitě u nás uspějete. Místo výkonu práce v Modřicích.
Každý operátor/operátorka má u nás svou specifickou úlohu. A je jen na Vás, v jaké části výroby budete chtít pracovat. Ať už se bude jednat o montáž výrobku, kompletní vkládání komponentů a zapojování kabelu, či finální kontrola a balení výrobku. Každý si u nás najde pozici, která ho bude bavit. Hledáme manuálně zručné pracovníky, kteří jsou ochotni pracovat pouze na noční směnu PO - PÁ 20:30 - 5:00 hodin.

Požadujeme

manuální zručnost zkušenosti z výroby ochota pracovat na noční směnu

Nabízíme

Práce na hlavní pracovní poměr Bonusy a odměny ke mzdě Flexibilní pracovní doba Multisport karta 5 týdnů dovolené Firemní jídelna Stravenky Příspěvek na penzijní připojištění Teambuildingové akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba