Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor/ka výrobních linek a technické údržby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29373820719 | aktuálnost: 01.06.2024

GOLDIM spol.s r.o.

Upřesňující informace

Upřesňující informace:
Náplň práce:
- seřízení výrobní a balící linky v potravinářském závodě
- provozní opravy a pravidelná údržba výrobních strojů a zařízení
- provádění výrobních a technologických operací na základě výrobního plánu
- evidence plánované údržby
Požadavky:
- pečlivost, technické schopnosti, samostatnost, dodržování správné hygienické praxe
- fyzická zdatnost
- manuální zručnost, zodpovědnost a pracovitost
- zkušenosti z pozice seřizovač / údržbář výhodou
- nekuřák

Nabízíme:
termín nástupu dohodou - možno i od 1.9.2024
- perspektivní a zajímavé zaměstnání ve stabilní potravinářské společnosti s více než 30-ti letou historií
- velmi dobré mzdové ohodnocení dle praxe
- práce v čistém prostředí potravinářského provozu
- práce na plný úvazek v jednosměnném provoze, výjimečně dvousměnném
- přátelský kolektiv
-zaškolení na pozici

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování,
možnost nákupu výrobků za zaměstnanecké ceny
Kontakt: e-mailem, telefonicky

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 29 000 - 34 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: V Lukách 923, Soběslav, 39201

Region: Jihočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity