Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka skladu a logistiky – práce 3 dny v týdnu

referenční číslo: 53212 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do skladu v Modřicích hledáme zkušeného skladového operátora s organizovaným myšlením a pečlivým přístupem k práci. Naše směny jsou 12hodinové: 6:15 – 18:15 hodin. Směna A neděle – úterý nebo směna B středa – pátek. Vy sami se rozhodnete, na které ze směn budete chtít pracovat.
Příjem a vychystávání zboží Příprava zboží k expedici Nakládka a vykládka vozidel Zaskladňování a vyskladňování Práce s VZV Práce se čtečkou čárových kódů

Požadujeme

Praxi na podobné pozici Pokročilou znalost práce na PC Schopnost pracovat samostatně i v týmu Organizační dovednosti Flexibilitu, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

Mzda 26 400 Kč Měsíční bonus až 3 000 Kč (dle výkonu) Měsíční bonus 1 000 Kč za řízení VZV (po zkušební době) Flexibilní pracovní dobu Multisport kartu 5 týdnů dovolené Firemní jídelnu Stravenky Příspěvek na penzijní připojištění Teambuildingové akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 26 400 - 30 400 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba