Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor/ka galvanické linky

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29409700728 | aktuálnost: 16.06.2024

MAGNETON a.s.

Upřesňující informace

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: Operátor galvanické linky, Navěšování a svěšování povrchově upravených dílců, Zadávání receptur do systému linky, Kontrola procesu povrchových úprav, Kontrola používaných lázní, Vykazování v PC
- Požadavky: Základní znalost PC, Samostatnost a manuální zručnost, Nadšení a chuť do práce, Ochota učit se novým dovednostem, Spolehlivost
- Výhodou - Vyučení v oboru galvanizér, Praxe v oboru, Průkaz řidiče VZV
- Práce ve třísměnném provozu, PD Po-Pá, 6:00 - 14:00 / 14:00-22:00 / 22:00 - 6:00 hod.
- Benefity: 25 dnů dovolené, 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), příspěvek na penzijní připojištění, možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná
- Kontakt osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Slavíková, tel.: 573 592 578, 777 769 486), příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: personal@magneton.cz.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC

Mzda: 21 800 - 36 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hulínská 1799/1, Kroměříž, 76701

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy