Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor elektromontáže - Tester (volné víkendy)

referenční číslo: 43578 | aktuálnost: 16.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte vyhlášku 50 §5 a zkušenosti v oboru elektro? Máme pro Vás zajímavou práci pouze na 1 směnu ranní a to od 7:00 - 16:00 hodin.
Budete provádět automatické testy dle instrukcí Jedná se o montáž drobné elektroniky v souladu s pracovní smlouvou vykonáváte i další činnosti dle pokynů nadřízeného zaměstnance

Požadujeme

vyhláška 50/1978 Sb., § 5 a výše praxe v oboru elektro vítaná orientace v technické dokumentaci - 2D výkres/schéma schopnost bezchybně následovat pracovní instrukce spolelivost, pečlivost a zručnost

Nabízíme

jednosměnný provoz (ranní od 7:00 - 16:00 hodin, Po-Pa) volné víkendy práce na HPP s možností přestupu pod kmen stravenkový paušál 5 týdnů dovolené po zaučení klouzavá pracovní doba nástup možný od 1.4.2023
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba