Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor CNC strojů | šance i pro absolventy

referenční číslo: 52586 | aktuálnost: 29.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do strojírenské firmy, která nabízí řadu zajímavých benefitů, hledáme zaměstnance na pozici operátor CNC strojů. Pokud vám nevadí práce na třísměnný provoz a máte zájem podílet se na výrobě součástek pro značky BMW, Porsche nebo Hilti, neváhejte zaslat váš životopis.
Obsluha seřízených CNC strojů Výměna nástrojů při jejich otupení Zodpovědnost za korekce na stroji Provádění pravidelných měření, zápis hodnot z měření Spolupráce s programátorem, zkoušení programů (Sinumerik, Fanuc) na CNC strojích a kontrola výsledného stavu Třísměnný provoz - ranní, odpolední a noční směna

Požadujeme

Vzdělání: střední odborné učiliště strojírenského zaměření nebo maturitní obor se zaměřením na CNC Šance i pro absolventy či kandidáty vyučené v jiném oboru ale s praxí operátora na CNC soustruhu Orientace ve výkresové dokumentaci Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

25 dnů dovolené Nástupní mzdu dle praxe od 39 800 Kč Každoroční navyšování mzdy Prémie a bonusy za nadstandardní výkon 13.mzda Stravenkový paušál Kvalifikace hrazená firmou (průkaz na vysokozdvižný vozík apod.) Dotované stravování (výběr ze 4 jídel) Kantýnu, bagetomat a kávomat Výhodné tarify u Vodafone Firemní společenské akce (vánoční večírek, sportovní akce) Bezpečnostní pracovní pomůcky hrazené firmou Možnost vylosovat si lístky na zápasy HC Kometa Brno
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl