Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor CNC strojů - obsluha laseru

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28792120740 | aktuálnost: 16.06.2024

MM LASER - KOVO s.r.o.

Upřesňující informace

pracoviště Holešov
- Pracovní náplň: obsluha laseru, pálení zakázek dle výrobních podkladů, údržba stroje
- Požadujeme: praxe v oboru výhodou - firma na pozici zaučí, znalost čtení ve výkresové dokumentaci
- nástup možný ihned, PD Po-Pá
- kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (pan Mikoška, tel.: 601 214 290 ), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vyroba@mmlaser.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Jiné znalost čtení ve výkresové dokumentaciPHP_EOL

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Samostatnost 1181, Holešov,

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy