Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor - CNC soustruh (35 - 40 000 Kč)

referenční číslo: 55366 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

CNC Operátoři s Vírou v Kariérní Růst - Přidejte se k Nám v Brně!

Máte již zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu? Jste připraveni pracovat ve 3 směnách a hledáte společnost, kde si Vaší práce váží? Pokud je vaše odpověď ANO, rádi bychom vás přivítali ve svém týmu!

Náplň práce

  • Obsluha CNC soustruhu s programem SINUMERIK. Budete mít na starosti provoz našeho CNC soustruhu s vyspělým programem SINUMERIK.
  • Práce s hydrostatickým lunetem. Zajistíte, že náš stroj bude pracovat s maximální přesností a spolehlivostí.
  • Práce s měřidly. Budete provádět kontrolu kvality našich výrobků.
  • Práce s výkresovou dokumentací. Bude to váš klíč k úspěšné práci.
  • Kontrola stavu stroje. Zajistíte, že náš stroj bude v optimálním stavu.

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • Praxe v obsluhou CNC soustruhu s programem SINUMERIK
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin.

Nabízíme

  • Plat od 35.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené. Máte dostatek času na zasloužený odpočinek.
  • Odměny/Prémie. Vaši tvrdou práci oceníme i navíc.
  • Benefitní kartu. S ní si můžete vychutnat řadu výhod.
  • Pro šikovné kariérní růst. U nás máte příležitost rozvíjet svou kariéru.
  • Nástup možný IHNED. Rychlý start do našeho týmu.
  • Místo výkonu práce: Brno - město

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl