Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor CNC - NE automotive!

referenční číslo: 11-30-276572/JD | aktuálnost: 09.08.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

OPERÁTOR CNC (TRUMPF)
Máš zkušenosti ze stejné pozice nebo jsi čerstvým absolventem nějakého technického oboru a hledáš silného zaměstnavatele MIMO AUTOMOTIVE? Zvládneš vybrat podle výkresu ten správný program CNC stroje? Pokud ano, nabízíme ti smysluplnou práci – na sériovou výrobu přitom zapomeň. Hledáme člověka, který u práce rád přemýšlí!
OPERÁTOR CNC (TRUMPF) – DVOUSMĚNNÝ PROVOZ
NÁPLŇ PRÁCE:

  • Obsluha a úpravy programů CNC STROJŮ ZNAČKY TRUMPF (Děrovací centrum Trupunch 3000, Ohraňovací stroj Trumf – Trubend 5085)
  • Načtení programu, osazení nástroji, založení tabule, spuštění programu, roztřídění a popis výrobku, založení na paletu, likvidace zbytku tabule, broušení nástrojů, údržba stroje a zařízení
  • Vytváření programu pro děrovací centrum
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Spolupráce s technology, konstruktéry
  • Zaškolování nových operátorů
  • Po zaučení možnost profesního postupu na pozici konstruktéra

Požadujeme

Co potřebuješ?

  • Technické myšlení, umět číst z výkresové dokumentace