Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Operator CNC frezarky

referenční číslo: 5-21-256956/JD | aktuálnost: 01.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Dla naszego klienta, który jest zaangażowany w produkcję form i przyrządów do tłoczenia części do samochodów dla klientów. Poszukujemy pracowników na stanowisko
Operator CNC Frezarki.

Požadujeme

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Min 2 letnie doświadczenie jako operator frezarki.
  • Znajomosc 2D programowania w systeme Heidenhain.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym (12 godz).

Nabízíme

Benefity:

  • Wynagrodzenie na rękę 3 500 - 4000 zl (standardowe, przeciętne w zależności od zmiany), według czeskich podatków.
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, pracodawca placi 650 zl.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony.
  • Możliwość stabilnego zatrudnienia i przejścia na umowę bezpośrednio z firmą zatrudniającą.
  • 25 dni urlopu
  • bony zywnosciowe

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)