Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor call centra nj+aj (43-53.000 Kč)

referenční číslo: 51321 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme komunikativní a jazykově zdatné operátory call centra, kteří budou schopni poskytovat kvalitní zákaznickou podporu v němčině i angličtině. Pokud máte silné komunikační dovednosti a schopnost efektivně pracovat s lidmi, rádi bychom vás přivítali v našem týmu!

Pošlete životopis a buďte:

OPERÁTOR CALL CENTRA NJ+AJ (43-53.000 Kč)

Náplň práce

  • Poskytování telefonické podpory a služeb zákazníkům v NJ a AJ
  • Poskytování informací a podpora zákazníků při řešení jejich požadavků
  • Zaznamenávání komunikace s klienty do interního systému
  • Spolupráce s ostatními týmy ke zlepšení služeb poskytovaných zákazníků

Požadujeme

  • Schopnost komunikovat plynule v němčině (C1/C2) a angličtině (B2/C1)
  • Empatii a ochotu při jednání se zákazníky
  • Schopnost rychle se učit a adaptovat se na nové situace
  • Zkušenost v oblasti call centra - velkou výhodou
  • Schopnost práce v týmu v multitasking prostředí

Nabízíme

  • NÁSTUPNÍ BONUS
  • Možnost 100% Home Office
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Denní využití jazyků
  • Kafeterie
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravování
  • Slevy na firemní produkty
  • Příplatky a bonusy
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost kariérního růstu
  • Bonus za doporučení kamaráda
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Příspěvek na ubytování (v případě stěhování ze zahraničí)
  • Lokalitu: Brno - město

Mzda: 43 000 - 53 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair