Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor broušení/slévárny – od 19 000, sleva doprava i strava

referenční číslo: 5950ee60babecf215755b2ff | aktuálnost: 07.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Společnost působící v automobilovém průmyslu hledá šikovné pracovníky! Chceš získat praxi nebo rozvíjet své schopnosti? Pošli životopis na tereza.navrkalova@adecco.com !

PROVEDEME VÁS VÝROBOU!
PRÁCI SI MŮŽETE VYZKOUŠET!

NÁSTUP IHNED!

PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU A STRAVOVÁNÍ!
RYCHLÝ PROFESNÍ RŮST!

Popis pozice

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Průměrná mzda po zapracování cca 23 000 Kč (po 3 měsících) – nástupní mzda od 19 000 Kč
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Nadstandardní příplatky a bonusy
  • Možnost přesčasů (příplatek až 40 %)
  • Zaškolení
  • Příspěvek na stravování (kantýna otevřená VŽDY – víkendy i noční směny)
  • Příspěvek na dopravu – od 500 Kč do 2 000 Kč (i pro Ostraváky)

Náplň práce:

  • Montáž brzdových systémů a třmenů
  • Manipulace s odlitky, řezání, broušení, obsluha licích strojů
  • Kontrola výrobků
  • Značení výrobků
  • Manipulace s těžšími výrobky

Požadujeme:

  • Praxe ve výrobě výhodou
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Pečlivost a samostatnost
  • Spolehlivost, dochvilnost
  • Časovou flexibilitu – práce v nepřetržitém provozu, ochota práce přesčas

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com nebo na tel. 734 444 904!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda: 19 000 - 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Spálená 10, Praha 1, 11000

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní