Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor až 45 000 Kč

referenční číslo: 54435 | aktuálnost: 23.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nebojíte se pořádné práce? Chcete, aby pod Vašima rukama vznikala kvalitní střešní krytina? Tak se přidejte!
obsluha plně automatizovaných strojů na výrobu cihlářských výrobků různá pracoviště nabízejí různé druhy práce

Požadujeme

spolehlivost a zodpovědnost flexibilita, pracovní morálka

Nabízíme

mzda od 35 000 Kč 5 týdnů dovolené 13. plat závodní stravování, nápoje na pracovišti zdarma Multisport karta příspěvek na dopravu 80 Kč/km penzijní připojištění 1500 Kč/měsíc 50% příplatky za práci o víkendu a další příplatky benefitní program Pluxee firemní akce a zázemí stabilní společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura