Typ nabídky

Minimální mzda

Operativní nákupčí s aj, flexi prac. doba, dopravné #MPrdw

referenční číslo: 65e18d49d2e3b0da9fecbf26 | aktuálnost: 31.03.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Jsi proaktivní, máš zkušenost v oblasti operativního nákupu, s prací v SAP a komunikativní znalost angličtiny? Bavila by Tě práce v moderní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou? Pak se nám určitě ozvi a přidej se do fajn týmu na nákupním oddělení! Na oplátku nabízíme spoustu zajímavých bonusů, jako je příspěvek na dopravu, flexibilní prac. doba, smlouva na dobu neurčitou, možnost homeoffice, dotované stravování v nové firemní kantýně a spoustu dalších bonusů!
A co Tě čeká?
- objednávání a nákup komponentů pro výrobu podle požadavků ze systému (práce v SAP)
- hlídání termínů dodání, zodpovědnost za včasné plnění požadavků a optimalizaci skladových zásob
- denní komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli v češtině i angličtině
- reporting Manažerovi operativního nákupu, úzká spolupráce s Category teamem a s dalšími týmy v rámci brněnské pobočky, zejména s oddělením plánování, výrobou a skladem.
Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

- Zkušenost s operativním nákupem, ideálně ve výrobní společnosti
- Zkušenosti s prací v SAP
- Komunikativní znalost angličtiny (každodenní mluvená komunikace) velkou výhodou je znalost němčiny

Nabízíme

- Velmi motivující mzdu dle zkušeností a dohody
- Pružnou pracovní dobu (pevně 9-15 h)
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Možnost občasného homeoffice dle domluvy
- Příspěvek na dopravu ve výši 1 000 Kč měsíčně;
- Týden dovolené navíc
- Občerstvení na pracovišti s dotovaným stravováním a kávou zdarma, fruit days
- Multisport karta nebo FlexiPass
- Dobré technické vybavení pro výkon práce
- Perspektivu silné mezinárodní společnosti
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 1 000 Kč měsíčně
- Možnost profesního vzdělávání, neomezená možnost on-line kurzů přes Seduo
- Před firmou se vždy najde místo na zaparkování nebo se pohodlně dostanete i MHD.
- Práce v hezkých čistých prostorách, protože hala je nově vybudovaná

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita