Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operativní nákupčí

referenční číslo: 54809 | aktuálnost: 16.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do úspěšné mezinárodní společnosti zabývající se vývojem a výrobou elektroniky, kterou dodává největším světovým značkám počítačových technologií, hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který doplní stabilní tým nákupu. Jestli Vás baví práce v nákupu, máte zkušenosti s vyjednáváním s dodavateli a chcete v práci využívat angličtinu, tak mi o sobě určitě dejte vědět!
Budete se zabývat nákupem materiálu pro výrobu Budete v pravidelném kontaktu se stávajícími dodavateli a v každodenním kontaktu se zákazníkem Budete vytvářet objednávky, nahrávat faktury do systému Budete kontrolovat náklady a hlídat termíny dodání Budete spolupracovat na interních i externích auditech Budete pravidelně reportovat a komunikovat s kolegy z ostatních oddělení

Požadujeme

Mluvíte plynule anglicky (denní kontakt se zahraničními zákazníky a dodavateli) Výhodou je zkušenost s nákupem Umíte pracovat v balíčku MS Excel, Výhodou je znalost SAPu A především jste komunikativní, proaktivní a máte chuť do práce!

Nabízíme

Pololetní a roční bonusy Flexibilní pracovní dobu Home office Multisport kartu Týden dovolené navíc (po zkušební době) Firemní jídelnu s dotovaným stravováním Elektronické stravenky Systém Cafeteria Příspěvek na penzijní pojištění Kurzy angličtiny Vzdělávací kurzy a školení s možností certifikace Možnost zapojit se do zajímavých projektů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup