Typ nabídky

Minimální mzda

Operativní koordinátor pobočky

referenční číslo: 51068 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který se zabývá modulárními stavbami na míru, hledám člověka, který se bude starat o provoz pobočky.
správa a údržba modulárních buněk komunikace s oddělením logistiky a výrobním závodem komunikace s klienty koordinace pohybu a evidence modulárních buněk optimalizace využití zdrojů, nákladů a efektivity práce vedení a motivace týmu spolupráce na zefektivnění procesů sledování a nastavování KPI

Požadujeme

manažerské zkušenosti komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem) orientace na dosažení výsledků Řp sk. B znalost programu Excel

Nabízíme

týden dovolené navíc stabilní zázemí společnosti příspěvek na stravování kvartální odměny odměny za odpracovaná léta u společnosti zvýhodněný mobilní tarif pro rodinu výborný program zaškolení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Stavebnictví, projekce, architektura