Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Office Specialist

referenční číslo: 54641 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do týmu klienta hledáme na pozici Office Specialist/Recepční. Tato pozice je vhodná pro někoho, kdo je organizovaný, samostatný a všestranný a baví ho administrativa a komunikace s lidmi.
Přijímání návštěv na recepci Zásobování kanceláře Zajišťování kartiček pro zaměstnance Správa reklamních předmětů a dárků Správa parkovacích míst pro zaměstnance Zpracovávání faktur Ad-hoc administrativní úkoly

Požadujeme

Komunikativní znalost angličtiny Znalost Excelu Organizační schopnosti Samostatnost a všestrannost

Nabízíme

5 týdnů dovolené, stravenky, flexibilní pracovní doba, příspěvek na Multisport kartičku Firemní akce a produkty zdarma Práce v moderních kancelářích na Praze 4
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa