Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Office manager/ka-bonusy, dovolená navíc, fajn tým #d0gfT

referenční číslo: 6630ca5e55366318ee40b8e2 | aktuálnost: 15.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Jste rozeným organizátorem? Hledáme dynamickou a organizovanou Asistentku/Office Managerku, která se připojí k našemu oddělení inženýringů. Ideální kandidátka bude mít vynikající organizační schopnosti a schopnost efektivně řídit administrativní procesy. Hledáme jednotlivkyni se schopností pracovat v rychle se měnícím prostředí a zvládat několik úkolů najednou. Osoba, která se do této role hodí, bude mít také vynikající komunikační dovednosti a schopnost efektivně komunikovat s různými úrovněmi personálu a externími partnery. Pokud máte chuť přinést své organizační schopnosti a energii do naší společnosti, neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes.
Náplň práce:
- administrativní podpora oddělení
- docházky a reporty
- emailová a telefonní komunikace

Požadujeme

- mírně pokročilá AJ
- znalost MS Office
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- volné víkendy
- odměny za výkon
- firemní stravování přímo v závodě za příznivé ceny
- teplé i studené nápoje po celý rok ZDARMA
- 5 týdnů dovolené
- e-stravenky v hodnotě 130,-/den
- odměny za narozeniny
- bonusy za odpracované roky
- příspěvky na penzijní spoření
- možnost studijního volna
- parkoviště pro automobily i nadšence cyklistiky

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity