Typ nabídky

Minimální mzda

Office Coordinator

referenční číslo: 52935 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Generální ředitel úspěšné společnosti zaměřené na distribuci zdravotnických technologií, hledá k sobě zodpovědného a samostatného člověka, který mu pomůže zajistit plynulý chod pražské kanceláře.
Podpora generálního ředitele (GŘ je expat, tj. anglický jazyk budete využívat denně) Zabezpečení plynulého chodu kanceláře Pomoc řediteli s HR agendou (např.: kontrola výdajů, docházka, nábor, atd.) Péče o vozový park, správa mobilních telefonů Vyřizování korespondence/pošty, e-mailů, telefonátů Příprava podkladů pro účetní Komunikace s úřady, bankami atd. Spolupráce s kolegy z jiných oddělení Pomoc s dalšími ad-hoc úkoly (např.: koordinace auditu, jednání s logistickými společnostmi, příprava tendrů apod.)

Požadujeme

Máte relevantní pracovní zkušenosti z oblasti administrativy Vaše angličtina je na pokročilé úrovni, čeština na úrovni rodilého mluvčího Ovládáte MS Office Jste příjemná, komunikativní a zodpovědná osoba, která si umí zorganizovat svůj čas a práci Mezi Vaše silné stránky patří pečlivý pracovní přístup, výkonnost, proaktivita a schopnost samostatné práce

Nabízíme

Menší společnost (nejedná se o žádný korporát) Příjemné pracovní prostředí Komplexní administrativní pozici Možnost využití angličtiny na denní bázi HPP na dobu určitou s dlouhodobou perspektivou a nástupem dle Vašich možností Mzdu dle Vašich zkušeností Dni volna navíc (dovolená nebo sick days) Stravenkový paušál Hezkou kancelář na Praze 6 (kousek od Ladronky)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa, Personalistika, HR, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie