Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný referent / vrchní referent – operátor informačních a komunikačních technoloanalytik informačních systémů) v oddělení podpory informačních a komunikačních technologií Katastrálního úřadu pro Zlínský kraj

referenční číslo: 58d3da7fa5ad954c9e675fec | aktuálnost: 23.03.2017

Český úřad zeměměřický a katastrální

Ředitel Katastrálního úřadu pro Zlínský kraj, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborný referent / vrchní referent – operátor informačních a komunikačních technologií (analytik informačních systémů) v oboru služby „36. Informační a komunikační technologie“. Místem výkonu služby je Zlín.

Náplň práce

  • programování a správě intranetových aplikací vyžadující praktickou znalost HTML, PHP, Apache, MySQL,
  • školení uživatelů a testování aplikací vyžadující praktickou znalost OS Windows,MS Office, VBA a CAD programů,
  • zajištění technických prací v oboru katastru nemovitostí (skenování, velkoformátový tisk).

Požadujeme

POZOR: žádost je nutné podat v souladu se zákonem o státní službě a to nejpozději do 24. dubna 2017.

POSTUP A PŘÍLOHY ŽÁDOSTI JSOU UMÍSTĚNY NA ÚŘEDNÍ DESCE ČÚZK A V SEKCI "Katastrální úřady" VOLNÁ MÍSTA pod názvem:

Související dokumenty

Jsou uloženy v "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo odborný referent / vrchní referent – operátor informačních a komunikačních technologií (analytik informačních systémů) v oddělení podpory informačních a komunikačních technologií Katastrálního úřadu pro Zlínský kraj"

Důležitá informace

Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou.  Předpokládaným dnem nástupu do služby na tomto služebním místě je 15. května 2017, případně podle dohody.

Místo pracoviště: Katastrální úřad pro Zlínský kraj , třída Tomáše Bati 1565, Zlín, 76096

Region: Zlínský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné