Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný referent na oddělení výstavby

referenční číslo: 642a897606f3f77a3d0fd273 | aktuálnost: 20.05.2023

ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUZE

Náplň práce

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • příprava podkladů pro projednání s účastníky a zadání prací,
  • kontrola rozpočtů a sestavení harmonogramů výše uvedených staveb,
  • projednání s účastníky,
  • dozor nad prováděním prací koordinace jednotlivých účastníků
  • kontrola dodržování rozpočtu, harmonogramu a včetně kontroly kvality prováděných prací,
  • účast při přebírání dokončených prací,
  • přijímání oznámení o vadách a evidence vad,
  • uplatnění reklamace vůči zhotoviteli,
  • dohled nad průběhem odstraňování včetně osobního dohledu,
  • potvrzení o odstranění vady a výpočet případných sankcí v případě opožděného odstranění vady,
  • další úkoly zadané vedoucí, příp. náměstkem pro výstavbu.

Jakou o Vás máme představu?

  • Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe v oboru
  • Zkušenosti ze zdravotnické organizace výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office na dobré úrovni
  • Odpovědnost a samostatné rozhodování

​​​​​​​​​​​​​​Co můžete u nás očekávat?

  • Perspektivní a zajímavou práci na hlavní pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Částečná možnost práce na home office
  • Flexibilní pracovní dobu

Nabízíme řadu zaměstnaneckých benefitů a výhod

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní zdravotního volna (sick days)
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál i stravenky)
  • Příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové připojištění a soukromé životní pojištění
  • Odměny při životních jubileích
  • Příspěvek na dovolenou a příspěvek na letní i zimní dětskou rekreaci (tábory)
  • Očkování proti chřipce
  • Fotokroužek, knihovna, půjčovna sportovního inventáře

Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu zašlete profesní CV na e-mail: jan.auerbach@uhkt.cz

Místo pracoviště: U NEMOCNICE 1, Praha 2, 12820

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Technika, elektrotechnika, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: technik ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita