Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Odborný pracovník/pracovnice v laboratorních metodách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29140280706 | aktuálnost: 29.04.2024

BÜTTNER s.r.o.

Upřesňující informace

První kontakt:
Lukeš Milan, tel.: 739 350 384,
e-mail: lukes@buttner.cz

Požadavky:
- vzdělání v chemickém oboru nebo min.rok praxe jako laborant
- aktivní znalost AJ(mluvené i psané), NJ - výhodou
- znalost evropské legislativy v oblasti chem.látek(REACH,CLP)
- časová flexibilita - svědomitost
- komunikativnost, samostatnost, analytické schopnosti
- zkušenost s vývojem chem.výrobků výhodou.

Náplň práce:
- výroba inkoustů podle předepsaných receptur
- měření fyzikálních dat pomocí analytic.přístrojů
- kontrola kvality vstupních surovin a jejich sklad
- zajištění nákupu výrobních surovin
- tvorba plánů
- pořizování dokumentů MSDS,RoHS a CE.

Zaměstnanecké výhody:
- výkonnostní prémie, příspěvek na bydlení.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tuchorazská 1347, Český Brod,

Region: Středočeský kraj

Obor: Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy