Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Odborný asistent právního oddělení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29353380782 | aktuálnost: 29.05.2024

JUDr. Ondřej Mareš

Upřesňující informace

Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., Exekutorský úřad Litoměřice, přijme odborného asistenta právního oddělení
Náplň práce: odborná právní činnost v exekučním řízení
Požadujeme: SŠ či VŠ vzdělání dosažené absolvováním právně zaměřených studijních programů středních či vysokých škol; absolutorium kvalifikačního studia VSÚ na Justiční akademii v Kroměříži a praxe na obdobné pozici vítána (není však podmínkou), chuť přistupovat k práci aktivně, pečlivost a zodpovědný přístup, bezúhonnost, velmi dobrý písemný projev.
Nabízíme: práci na plný úvazek v přátelském kolektivu a v příjemném pracovním prostředí u stabilního zaměstnavatele
Nadstandardní mzdové ohodnocení - již při nástupu. Zaměstnanecké benefity - flexibilní začátek a konec pracovní doby, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jízdní výhody, finanční bonusy za odvedenou práci, půlroční odměny, vzdělávání a odborný rozvoj, možnost kariérního růstu, možnost občasné práce z domova
Nástup možný ihned.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám profesní životopis spolu s krátkým shrnutím Vašich dosavadních zkušeností a důvodů, které Vás motivují pracovat s námi, na e-mail: personalni@exekutor-ltm.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Masarykova 679/33, Litoměřice, 41201

Region: Ústecký kraj

Obor: Justice, právo, legislativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy