Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Odborník v oblasti kybernetické bezpečnosti (až 35.000 Kč)

referenční číslo: 56461 | aktuálnost: 04.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru informatika či kybernetika? Máte již nějaké pracovní zkušenosti v daném oboru (alespoň minimální) a chcete se nadále profesně zdokonalovat? Právě teď je Vaše příležitost!

Pošlete mi Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

ODBORNÍK V OBLASTI KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI (až 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Implementace požadavků na kybernetickou bezpečnost do procesů a produktů
  • Vytváření dokumentace pro softwarové řešení zahrnující proces tvorby, testování a užívání softwaru

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ oboru informatika, kybernetika, či elektrotechnika
  • Angličtinu - alespoň písemnou
  • Zkušenost s vlastními projekty v oblasti SW VÝHODOU
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Blanensko

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Technika, elektrotechnika