Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha zemědělských strojů v živočišné výrobě

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28908700772 | aktuálnost: 29.04.2024

STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o.

Upřesňující informace

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
Šlechtitelský chov ovčí nabízí volné pracovní místo na pozici obsluha zemědělské techniky.
Přijmeme obsluhu samojízdného krmného elektro vozu a traktoru John Deere.
Nabízíme:
práce na největší dojné ovčí farmě v ČR; moderní technologie chovu a krmení zvířat
Požadujeme:
řidičský průkaz T,B; flexibilitu a samostatnost v práci, vyučení v oboru
Náplň práce:
- krmení samojízdným krmným vozem
- podestýlání zvířat kloubovým nakladačem
- obsluha traktoru John Deree
- sklizeň sena a senáží
- oprava zemědělské techniky
Pracovní doba: 5 dní v týdnu, 8 hodin denně
- flexibilní pracovní doba

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 22, Zahrádky, 37853

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, Azylanty