Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obsluha zavíracího stroje

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29359340753 | aktuálnost: 01.06.2024

Mlékárna Olešnice a.s.

Upřesňující informace

Nástup ihned. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Požadujeme manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost. Praxe v potravinářském průmyslu není nutná, ale výhodou. Každého nového zaměstnance dostatečně dlouho zaučíme.
Tato práce je vhodná spíše pro muže, jelikož se jedná o zvedání konzerv o hmotnosti 17-25 kg,
Náplň práce: příprava solných roztoků, solení, uzavírání konzerv, balení a značení sýrů.
Dvousměnnný provoz (5:00-13:30, 12:30-21:00 hod.) + víkendová služba (cca 1x za 14 dní 5:00-13:30 hod).

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál za každý odpracovaný den, vysoké víkendové příplatky ve výši 50 %, docházkový fond za každý odpracovaný měsíc, odměny z fondu mistra, čtvrtletní prémie závislé na zisku, roční prémie, příspěvek na volnočasové aktivity do výše 1000 Kč, možnost závodního stravování, možnost pronájmu služebního bytu v místě zaměstnání a za nízkou cenu pronájmu a další benefity.

První kontakt e-mailem na adrese: l.fucikova@mleko.cz nebo telefonicky v čase 6.00-14.00 hod na č. 736531940 - p. Lenka Fučíková.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 25 000 - 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tržní 376, Olešnice, 67974

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy