Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha VZV, náborový bonus 25.000 Kč+dopravné #BPLdj

referenční číslo: 65e072fdd2e3b0da9feaece8 | aktuálnost: 30.03.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Chcete pracovat pro silnou, moderní společnost, kde získáte spoustu super benefitů včetně náborového příspěvku 25.000 Kč, příspěvku na dopravu nebo dalších super bonusů? Máte zkušenost s prací ve skladu, obsluhou VZV nebo čtečky? Pak nás neváhejte kontaktovat, hledáme nové, fajn kolegy, nástup je možný ihned, a to přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.
Místo výkonu práce: Nový Bydžov (s příspěvkem na dopravu)

Požadujeme

- Ochotu pracovat na dvanáctihodinové směny
- Zkušenost ze skladu
- Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- Zajímavou mzdu s pravidelným navyšováním každý rok!
- Náborový bonus 25.000 Kč
- Štědrý příspěvek na dojíždění (cca 120 Kč/den podle počtu km)
- Prémie – až 15 % (měsíční prémie ze základní mzdy)
- Roční bonus navíc až 100 % ze mzdy - dle plnění kritérií
- Příspěvek na dovolenou / kulturu / zdraví - průměrně 1000 Kč měsíčně
- Možnost dobrovolných přesčasů v soboty s příplatky dle ZP + 1500 Kč bonusy navíc za každou odpracovanou směnu
- Možnost závodního stravování (obědy za 33 Kč) nebo stravenkový paušál do mzdy
- 5 týdnů dovolené
- Čisté pracovní prostředí v moderní firmě
- Jistotu zaměstnání a férový přístup

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní