Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha výrobního stroje (35 - 37.000 Kč)

referenční číslo: 55486 | aktuálnost: 28.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Zapomeň na nudné rutiny a přidej se do světa, kde každý list papíru má svůj příběh! Hledáme nové posily do našeho týmu, kteří budou mít na starosti klíčový proces ve výrobě papíru. Pokud chcete být součástí odvětví, kde každý kousek má svůj význam, přidejte se k nám a společně budujme kvalitní produkci! VHODNÉ I PRO ŽENY!

Náplň práce

  • Manipulace s rolemi papíru z převíječky na posuvný pás a dále
  • Kontrola kvality vyrobeného papíru
  • Zajištění čištění a údržby strojů
  • Úklid pracovního místa

Požadujeme

  • min. SOU
  • Základní znalost PC
  • Fyzická zdatnost (avšak práce je vhodná i pro ženy)
  • Ochotu pracovat na směny (i noční)

Nabízíme

  • Nástupní bonus 50 000 Kč
  • Jistý karierní růst
  • 25 dnů dovolené
  • Benefitní kartička
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce: okolí Litoměřic

Mzda: 35 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba